Real Madrid Cristiano Ronaldo

Hristiyan Ronaldo tarih yazmaya kaderinde olan bir oyuncu. Muazzam doğal yeteneği, Portekizce iletmek için teşekkürler Real Madrid ve milli takımı için emir veren bir lider. Manchester United dan Bernabéu, o geldiğinden beri, İspanya figürleri sadece Madrid taraftarların zevk için geliştirmeye devam ediyorum. Şimdi kulüp tarihinin önde gelen goalscorers biri olarak çok sağlam temellere ve daha onur 20. Yüzyılın en büyük kulübü kazandı zaten şanlı listeleri geliştirmek istiyor.

O bir doymak bilmez iştahı için gol, gerçekten muazzam bir fiziksel güç, şimşek hız, şiddetli ateş, her iki ayak ve o da güzel bir başlık top, bunların hepsi onu sürekli bir tehditle karşı savunucuları.

Babası seti elemanı olarak çalıştığı Andorinha, memleketinden küçük bir kulüpte kariyerine başladı. Yaş sadece 11 yaşında, ülkesinin en büyük kulüplerinden biri dikkatini, Portekiz Derneği de Sportif yakaladı. Bu sadece tarihin en büyük futbolcular arasında bulunan doğuştan bir kazanan ve sürücü ve hırs seviyesini gösteren bir oyuncunun başarı için durdurulamaz yükselişinin başlangıcı oldu.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir