Samsung Galaxy S6 Edge

Tasarım harikası olan Galaxy S6 Edge çok güzel ve harika donanıma sahip bir Akıllı Telefon olarak piyasaya çıkmıştır. Samsung Galaxy S6 Edge inceleme birimi (ve Saat ile Mobil Dünya Kongresi bir kaç hafta önce), söyleyebileceğim şu: Galaxy S6 Edge kazanır hakkını demem tasarımcısı versiyonu S6. Ayrıca şunu söyleyebilirim: Kenar bir paradokstur.

Bir yandan, iki yuvarlak tarafı, çift kavisli ilk ticari görüntü değil, çarpıcı ve yenilikçi bir tasarım oluşturmak, ayrıca muhtemelen telefon bugün iyi ekran. Ve S6 ve S6 Edge her büyük spec ve neredeyse her rengini paylaşmakla birlikte, ve-ve çok daha kaliteli, tamamen farklı bir cihaz gibi görünüyor ve hissediyor S6 Edge. Bu satın almak istiyorum Android telefonu.

Diğer taraftan gidene kadar: gerçek para dahil. ABD ve Avustralya taşıyıcılar ve perakendeciler fiyatlandırma henüz ilan yok. Ama umuyorum bu Kenar takip etmede ayak 2014 Galaxy Note Edge ile önemli ölçüde daha yüksek maliyet daha Bankası’ndaki S6 modeli — İNGİLTERE, 32 GB ila s6’yı teknoloji fiyatlı £720 göre S6 £600, yüzde 20 bump. Diğer bir deyişle: bu güzel tasarım için ödemek için hazırlayın.

Burada seçimi iyi Kenar şaşırtıcı tasarım için daha fazla ödeme, ya da daha fazla depolama ile step-up S6 modellerine karşı ekstra para koymak için aşağı gelebilir. Ama iyi haber şu ki, neredeyse donanım-aynı standart Galaxy S6, beceriksiz biri olduğunu ve hala harika bir telefon tüm kazançlar vardır.

Editörün notu 26 Mart 2015: bir gün için Samsung’un yeni Galaxy telefon aldım. Hala test ediyorum. pilleri koşmak, fotoğraf çekmek, kriterler çalışan uygulamalar kullanıyorum. Gelmek için daha fazla.

S6 Edge: çok güzel bir paket içinde ila s6’yı Gibi
Galaxy telefonlar çok sayıda sürümünün yayınladı Samsung ile eski şapka. Ama 2015 Galaxy S6 hattı şirketi ve iki kardeş modelleri aynı anda İlan yayımladı ilk kez. Yine de hata yapmak: iki telefon arasındaki farklar çoğunlukla deri-derin donanım.

S6 Edge ekranlar arc kavisli bölümü tekrar buluşacağımız yeri sağ ve sol kenarları, üzerinde daralan. İnce bir duygu olsa da, Kenarına en şişman kısmında bir saç daha kalın, ama aynı zamanda biraz daha hafif. Güç düğmesi ve nano-SIM kart yuvası da bu varyant üstüne taşıyın.

S6, SAMSUNG GALAXY S6 EDGE BOYUTLAR

S6 Edge, Galaxy S6 Galaxy
Boyutlar (cm) 5.6 x 2.8 x 0.27 5.6 x 2.8 x 0.28
Boyutlar (milimetre) 143.4 x 70.5 x 6.8 142.1 x 70.1 x 7.0
Ağırlık (ons) 4.9 4.6
Ağırlık (gram) 138 132
Ayrıca daha küçük bir pil ömrü var, muhtemelen Edge görüntü Gece Modu ile çalışmak Kenarı: standart S6 için karşı 2,550 mAh Kenarında 2,600 mAh. (Bu gerçek dünya pil ömrü yakında çevirir.)

Benzersiz ekran ve bir kaç ince ayrımlar yukarıda listelenen yanı sıra, S6 Edge standart S6 aksi aynıdır. Bu ultraHD ekran, 16 megapiksel kamera ve Exynos octacore işlemci aynı 1440p içerir.

Performans ve günlük kullanım dönüşür, ve Kenarına aynı deneyimi sunuyor emin olabilirsiniz hakkında daha fazla bilgi için derinlemesine Galaxy S6 inceleme bakın. (Aslında, oldukça serin Ekran özellikleri ve tasarım yetenek hariç.)

Tasarım: İki eğri gerçekten hiç olmamasından daha iyidir
Soldaki yuvarlak cam ve 5.1-inç metal-ferforje Galaxy S6 Edge, sağ tarafında, bu telefon onun adını verin. Ekranın kavisli bölümlerini telefonu geri iki tarafında simetrik sırtlar ve basık cam kabarcık etkisi kendisini bir türlü forma ile buluşacak.

Bu aslında kulağa daha iyi çalışır. Benzersiz şekli, el temyiz bol veren baba. Telefon titizlikle ince, ama dengeli bir his, ve daha keskin kenarlar şaşırtıcı derecede sağlam bir tutuş sağlar.

S6 tanıdık dikdörtgen şekli ile karşılaştırıldığında, S6 Edge ekonomik gelişme modern ve şık. Eğer merak ediyorsanız, Not Kenar bu Kenar daha da görünüşü daha çok hoşuma gitti ama onun asimetri rağmen aynı şekilde hissettim.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir