Samsung Galaxy S6

Samsung’dan beklenen an geldi, Galaxy S6 piyasaya sürüldü. Beğenileri üstüne çeken Galaxy S6 şık tasarımı ile harika modern bi Akıllı Telefon olarak ön planda tutuluyor. BARCELONA, İspanya-kavisli ekran manşetleri kapmak olabilir, ama Galaksideki gerçek iyileşme S6 Samsung son olarak Fisher-Price plastik ekti. Xiaomi düşük sonunda ve phablets içine Apple’ın atlama Yarışması yanıt olarak, Samsung aslında fiyat etiketi DEĞER gibi hissediyor bir amiral gemisi inşa etti.
Galaxy S6 plastik S5 üzerinde bulunan terk edip, iPhone 4 veya Xiaomi Mi Not gibi, cam bir tasarım ile gitti. Sonuç daha önce gelen her plastik Galaxy outclasses bir telefon, S6 değerli bir yükseltme gibi hissettiriyor. Oraya ulaşmak için, Samsung birkaç taraftar, çıkarılabilir pil ve Micro SD yuvası gibi gördüğümüz o uzun Bisiklet Antrenmanı bırakmak zorunda kaldı. Bedeli buna değer diye düşünüyoruz.

Malzemeler önemli bir değişiklik görmüş olsa da, tasarım S6 Samsung Galaxy S2 beri kullanıyor aynı temel tasarım dili kullanır Galaxy mi-değil.

Kavisli sürümü daha göz alıcı iki cihazın, ama işler biraz bozuyor. Özellikle kavisli ekran uygulamalar taraf, yatay olarak düz olması gereken arayüz parçaları bükme bozar.

S6 metal kenarları bak ve bir iPhone 6 gibi hissettiren şimdi eğri. S5 düz, plastik taraftan büyük bir yükseltme ve Not 4 metal PAH daha rahat hissettiriyor.

Neden ekranı kavisli mi? S6 Kenarı ile oynadıktan sonra, gerçekten hiçbir fikrim yok. Tek özelliği Samsung demoed S6 yüzüstü iken ekran kenarlarında ışık pompa olacak renk kodlu telefon zil sesi. Not Kenar eğrisi (questionably-yararlı) dikey senedi apps görüntülenen, ama S6 eğri bir şey koymak için yeterince büyük değil. LG G Flex gibi, ekran eğrisi tamamen pazarlama amaçlı gibi görünüyor. Teorik olarak, bu özellik S6 showroom veya bir ticari çekiyor yani uygulanmıştır.

Kamera tamamen yeniden canlanmış oldu, ama kamera çıkıntı çok büyük. S6, ama umarım sonuç resimleri değer demo kapalı herhangi bir resim elde edemedik.

Demo birimler fazla bir bilgi olmasa da söylentiler doğruymuş gibi görünüyor. Samsung bu aygıt üzerinde tutar crapware azaltmak için çalıştı. İki Samsung apps ve üç birlikte Microsoft apps sadece vardır. App çekmece şok edici sadece 1.2 sayfa kısaydı.

Samsung edilmiş olan bir kaba birkaç çeyrek için teşekkürler Apple ve yükselen Çinli şirketler ve Samsung vardı iki seçenek cevap: olabilir ya da önemli ölçüde maliyetleri ve çalıştı satmak için $350 amiral gibi Xiaomi, ya da o gidebiliriz prim ve denemek için Apple. Samsung fiyatlandırma ilan etmedi, ancak açıkça görülüyor ki, Apple yaklaşım aldı. Cam ve alüminyum malzemeler kesinlikle rekabetçi iken, piyasa fiyatı nasıl tepki vereceğini bilmiyoruz. Xiaomi Mi notası Pro da cam ve alüminyum ile bir Aslanağzı 810, ama ile bir 5.7-inç, 2K ekran ve ekstra GB RAM, $530-Samsung bununla rekabet? Tüketiciler Apple ürünleri için bir prim ödemeye hazırız, ama Samsung aynı söylenebilir emin değiliz.

Çoğunlukla da, iki cihaz arasında bir fark yoktu. Eğri büyütülecek bir şey değil. Samsung kesinlikle kaliteli malzemeler olsa da içine bir sıçrama yaptı, ve bunun sayesinde bu sağlam bir güncelleme gibi geliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir