Samsung Yeni Cihazını Instagram’dan Tanıttı

Samsung merakla beklenen akıllı saatini Instagram’dan yayınladığı fotoğraf ile tanıttı.

Samsung merakla beklenen yeni akıllı saati Galaxy Gear S2’nin bir fotoğrafını yayınladı.

 

13 Ağustos’ta düzenlenen etkinlik ile bazı render görüntüleri yayınlanan Galaxy Gear S’nin yeni görüntüleri yayınlandı. Yuvarlak ekrana ve metal gövdeye sahip akıllı saatin ilk gerçek görüntüsü ise Samsung tasarım ekibi başkanı Dennis Miloseski tarafından yayınlandı. Miloeseski kendi instagram hesabında yayınladığı fotoğrafın altına “Yeni interface-Samsung-Galaxy-Gear2-G03Samsung Gear S2 testte” yazısını ekledi.

 

 

 

 

 Özellikleri Neler?

Akıllı saatin gerçek görünümü oldukça şık görünürken Güney Kore’li şirket daha önce Hindistan’da yaptığı Tizen etkinliğinde saate ilişkin bazı teknik detayları paylaşmıştı. Hatırlatmak gerekirse Gear S2’de Tizen işletim sisteminin 2.3.1 sürümü, 1.56 inç yuvarlak ekranda 360×360 piksel çözünürlük, çift çekirdekli Exynos 3472 çipset, 768 MB bellek, 4 GB depolama ve 250 mAh batarya kapasitesi gibi özelliklere sahip olacak. Bunun yanında akıllı saatte Bluetooth 4.1 ve Wi-Fi 802.11n bağlantı seçeneklerinin yanında nabız sensörü , jiroskop, GPS ve barometre de yer alacak.

Akıllı saatin 2 Eylülde Almanya’da başlayacak IFA 2015 etkinliğinde tanıtılması bekleniyor. Fiyat ve piyasaya çıkış tarihleri konusunda şimdilik bir bilgi bulunmuyor.

“Samsung Yeni Cihazını Instagram’dan Tanıttı” için 2 cevap

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir