Şehit Savcı Mehmet Emin Kiraz

Türkiyem ne günler bizi bekliyor, Rehine olayınıda yaşadık hep beraber. Çok merak ediyorum yarın bir gün sokağa çıkıp bakkala, markete, berbere gidemiyecek hal alıcak.. Acaba dünya’nın sonumu geliyor? diye düşünceler içine girmeye başladım. Gezi parkı olaylarında Berkin Elvan’ın davasını yürüten Sayın Savcı Mehmet Emin Kiraz’ı rehin alan DHKP-C terör örgütü Rehin almıştır. Türkiye’de eş zamanlı elektirik kesintileri olmuştur, Telefon oparatör’leri ise arama yapmak’da çok sorun yaşanmıştır.

Gerçekten şuan SÖZÜN bittiği yerdeyiz! Neden insanlar bir birini öldürüyor? Neden üzülenler Anneler, Babalar oluyor? Sorulacak bir çok soru var cevabını kafam’da veremediğim. Biz müslüman ülke olarak TÜRK olarak, TÜRKİYE olarak neyi paylaşamıyoruz? Neden tüm dünya’nın gözü bizim üzerimiz’de, eskiden olduğu gibi. Artık Türk Milleti Gözünü açtı, Eski Türkiye yok artık. Ama malum olan olaylar bizi çok üzüyor, Cenabı ALLAH’ıma yalvarıyorum ilahi adalet geri gelsin…. Müslümanlık için, kardeşlik için, kimsenin üzülmemesi için!!!!!

Tam 6 Saat süren operasyon sonun’da çıkan silah seslerini duyan özel polis’lerimiz odaya girerek 2 tane DHKP-C terör örgütü yandaşlarını öldürerek etkisiz hale getirmişlerdir. Sayın Savcı ise ağır yararlanarak hastane’ye kaldırılmıştır. Üzücü haber ok gibi gündeme damgasını vurmuştur, Sayın Savcı Mehmet Emin Kiraz ŞEHİT olmuştur, geri’de kalanlara aile’lerine baş sağlığı diliyoruz. Yaşanan olaylar sonucu Türkiye’de kAoS ortamı yaratmak için yapılan eylemler, Türkiye’yi çok üzmüştür! Devletimizin’den gerekenin yapılmasını önemle Rica ediyoruz bir Türk evladı olarak!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir