Zinedine Zidane

Zinedine Zidane Real Madrid teknik direktörü için açıklamalar yapmaya devam ediyor. Geleceği kulüpte olmuştur sorguladı son hafta sonrasında biraz hayal kırıklığı yaratan performansları bu yana dönüp, yıl, Real Madrid Castilla Koç eklendi daha fazla yakıt söylentilere göre ısrar olabilir adama adım içine İtalyan ayakkabıları o yola Santiago Bernabeu.

Eğer Real Madrid Koç rolü bana teklif edildi “kesinlikle kabul ediyorum,” Zidane, Canal Plus anlattı. “Ancak, çok iyi bir iş yapan bir koç yok şu anda vardır. Kulüp yapısının bir parçası ve hala öğreniyorum. “Bu iş için hazır mıyım? Hiçbir zaman hazırız, ama eğer varsa bile yine de Evet demek zorunda. Bir oyuncu iken … … işler yavaş yavaş olur, çünkü iki yıldır benim kariyer inşa etmedim. Koçluk aynı. “Carlo ” dan çok şey öğrendim ve onu görüyorum biliyor. Ne rağmen herkes Real Madrid için mükemmel bir koç.”

Zidane Yardımcısı takım geçen sezon Şampiyonlar Ligi kupasını da Jose Mourinho set-up yaptığı süre boyunca parçası olduğu kulüpte ” oldu. Mourinho dan öğrendiğim şeyasla PES etmez. Hangi işlerle ilgilenmek şekilde şaşırtıcı değil ama sert ama adil çünkü o haklı. Onun oyuncular için her şeyi yapıyor.Carlo ile farklı. Oyuncular onun için sorun olmamış ve daha çok sabır gösterir. Ama o katı olman gereken zamanlarda.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir